Białystok: tanie pokoje, kwatery i noclegi

pokoje gościnneDom Gościnny Zagruszany znajduje się w sercu Podlasia, jedyne 15 minut od centrum Białegostoku. Stanowi doskonałą bazę noclegową dla wypadów do historycznej części miasta Białystok. Dom gościnny jest malowniczo położony wśród lasów, a bliskość przyrody gwarantuje niezapomniany wypoczynek po powrocie z centrum Białegostoku.

Oferujemy noclegi w 3 pokojach gościnnych o wysokim standardzie. Jeden z nich to wygodny apartament na piętrze z przyległą łazienką z prysznicem. Dwa pozostałe to kwatery, które mają wspólną łazienkę z prysznicem i wanną. Z okien każdego pokoju w naszym pensjonacie roztacza się widok na ogród i las. Pokoje są wyposażone w komfortowe, podwójne łóżka, szafki i stoliki nocne.

W Domu Gościnnym Zagruszany mogą Państwo liczyć na pokoje o standardzie hotelu w Białymstoku za cenę noclegu w hostelu. Na ferie zimowe warto tu przyjechać na kulig, jesienią na grzybobranie, podczas wakacji na zwiedzanie okolicy i wycieczki rowerowe po lasach. Zapraszamy wszystkich na noclegi do Domu Gościnnego Zagruszany - nie tylko tych gości, którzy uwielbiają agroturystykę!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

kolaz do sekcji o nas