Zabłudów: tanie pokoje, kwatery i noclegi

pokoje gościnneDom Gościnny Zagruszany znajduje się w sercu Podlasia, jedyne 4 km od Zabłudowa. Obiekt jest malowniczo położony wśród lasów, zachęcających do spacerów i wycieczek rowerowych. Kwatera w naszym pensjonacie to doskonała baza wypadowa do eksplorowania podlaskich miast i miasteczek, takich jak Zabłudów. Wystarczy kilka dni, by przekonać się o wielokulturowości i bogactwie regionu Podlasia.

Dom gościnny jest malowniczo położony wśród zabłudowskich lasów, a bliskość przyrody gwarantuje niezapomniany wypoczynek. Oferujemy noclegi w 3 pokojach gościnnych o wysokim standardzie. Jeden z nich to wygodny apartament na piętrze z przyległą łazienką z prysznicem. Dwa pozostałe mają wspólną łazienkę z prysznicem i wanną oraz balkon. Z okien każdego pokoju roztacza się widok na ogród i las, piękny o każdej porze roku. Kwatery są wyposażone w komfortowe, podwójne łóżka, szafki i stoliki nocne.

W Domu Gościnnym Zagruszany mogą Państwo liczyć na pokoje o standardzie hotelowym za cenę noclegu w hostelu. Na ferie zimowe warto tu przyjechać na kulig, jesienią na grzybobranie, podczas wakacji na zwiedzanie okolicy i wycieczki rowerowe po lasach. Zapraszamy wszystkich na noclegi do Domu Gościnnego Zagruszany - nie tylko tych gości, którzy uwielbiają agroturystykę!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

kolaz do sekcji o nas