Tanie noclegi i pokoje na Podlasiu – agroturystyka

pokoje gościnneDom Gościnny Zagruszany jest malowniczo położony w sercu Podlasia, wśród lasów zachęcających do długich spacerów i wycieczek rowerowych. To doskonała baza wypadowa do eksplorowania podlaskich miast i miasteczek, takich jak Białystok, Tykocin, Supraśl, Białowieża czy Kruszyniany. Wystarczy kilka dni, by przekonać się o wielokulturowości i bogactwie regionu Podlasia. Dom gościnny jest malowniczo położony wśród lasów, a bliskość przyrody gwarantuje niezapomniany wypoczynek.

W naszym pensjonacie oferujemy noclegi w 3 pokojach gościnnych o wysokim standardzie. Jeden z nich to wygodny apartament na piętrze z przyległą łazienką z prysznicem. Dwa pozostałe mają wspólną łazienkę z prysznicem i wanną oraz balkon. Z okien każdego pokoju roztacza się widok na ogród i las, piękny o każdej porze roku. Pokoje są wyposażone w komfortowe, podwójne łóżka, szafki i stoliki nocne.

W Domu Gościnnym Zagruszany mogą Państwo liczyć na pokoje o standardzie hotelowym za cenę noclegu w hostelu. Na ferie zimowe warto tu przyjechać na kulig, jesienią na grzybobranie, podczas wakacji na zwiedzanie okolicy i wycieczki rowerowe po lasach. Ze względu na walory przyrodnicze, nasz dom gościnny chętnie odwiedzają także pasjonaci fotografii krajobrazu. Zapraszamy wszystkich na noclegi do Domu Gościnnego Zagruszany - nie tylko tych gości, którzy uwielbiają agroturystykę!

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

kolaz do sekcji o nas